GRAFIK & ZAPISY

 

W przypadku pierwszej wizyty w naszym studio konieczny jest uprzedni kontakt z nami, najlepiej poprzez Facebook’a. 

Pamiętaj, że zapisując się na zajęcia w naszym studio akceptujesz tym samym nasz REGULAMIN

POSTAWOWE INFORMACJE

Poniżej znajdziesz opis najważniejszych zasad dotyczących uczestnictwa zajęć w naszym studio. 

Koniecznie zapoznaj się z nimi! 

 •  Zapisy dokonywane są poprzez system Fitssey – można wejść na stronę https://app.fitssey.com/Swaypoledancestudio lub poprzez aplikację na telefonie. W systemie widoczne są zapisy, aktywne karnety, historia zajęć itd.
 • ! Jeżeli dokonujesz zapisu po raz pierwszy – koniecznie skontaktuj się najpierw ze studiem (poprzez Facebooka lub mailowo). W wiadomości prześlij nam swój adres e-mail oraz informację na jakie zajęcia chcesz się zapisać. My utworzymy Tobie konto, na Twoją pocztę przyjdzie wiadomość z linkiem aktywacyjnym, w który musisz wejść w ciągu 24 h by ustawić własne hasło.
 • Jednorazowych zapisów należy dokonać samodzielnie w systemie Fitssey (wyjątkiem jest zapis na pierwsze zajęcia).
 • Jeżeli chcesz mieć STAŁĄ REZERWACJĘ napisz do nas wiadomość na Facebook’u lub wyślij maila na adres studiopoledance.sway@gmail.com wskazując dzień i godzinę lub nazwę grupy.
 • Czym jest stała rezerwacja? Jest to zapis na wybrane zajęcia na cały miesiąc gwarantujący Tobie miejsce w konkretnej grupie/grupach. Przy braku jej dokonania nie możemy obiecać czy będzie możliwość zapisu na wybrane przez Ciebie zajęcia. Obowiązuje ona we wskazanym miesiącu i w każdym kolejnym należy ją odnowić (nie obowiązuje na czas trwania karnetu). Np. wykupisz karnet w połowie listopada i poprosisz o stałą rezerwację to będzie ona obejmować tylko listopad, a w grudniu należy zgłosić chęć przedłużenia jej na grudzień. Pod koniec każdego miesiąca będziemy wrzucać przypomnienia.
 • ! Wypisać się z zajęć można maksymalnie do 24 h przed zajęciami, wypisu należy dokonać samodzielnie w systemie Fitssey klikając „anuluj” przy wybranej grupie.
 • ! W przypadku braku wypisania się poprzez system w wyżej wymienionym terminie wejście przepada z karnetu, a jeżeli nie masz aktywnego karnetu – zobowiązana jesteś zapłacić za nie lub zostaną potrącone zostaną z kolejnego.
 • Jeżeli nie możesz dotrzeć na zajęcia (nawet jeżeli minie już termin 24 h) należy także je anulować w systemie by zwolnić miejsce – tak by inne osoby miały możliwość przyjścia. Brak odwołania zajęć będzie skutkował zablokowaniem możliwości dokonania stałej rezerwacji.
 • Każdy karnet ważny jest przez 30 dni. Jeśli w dniu zajęć wypada święto i zajęcia są odwołane to karnet ulega wydłużeniu.
 • Kiedy zajęcia zostają odwołane – dostaniesz przypomnienie mailowo/poprzez aplikację, jednak musisz być na te zajęcia zapisany. Przed przyjściem do studio polecamy upewnić się w Fitssey czy grupa nie została anulowana.
 • Istnieje możliwość odrobienia zajęć w innych grupach (w przypadku wyjazdu, choroby itd.), przed zapisem najlepiej ustalić ich termin z instruktorem lub napisać do nas na Facebook’u.
 • W przypadku problemów z zalogowaniem się do systemu prosimy o kontakt