Grupy

Zastanawiasz się, gdzie się zapisać? 

Zapoznaj się z poniższą rozpiską, a w razie wątpliwości napisz do nas – podpowiemy, która grupa będzie dla Ciebie najlepsza.

INTRO

Zajęcia dedykowane dla osób, które nigdy wcześniej nie ćwiczyły pole dance, czy aerial hoop. Wprowadzimy Ciebie na nich w tańca w powietrzu – poznasz pierwsze figury i chwyty oraz nauczysz się wchodzić na rurkę/koło. Jeżeli trenujesz poniżej 4 miesięcy to ten poziom będzie dla Ciebie.

BASIC

POLE DANCE

Kiedy masz już opanowane figury nieodwrócone to czas zawisnąć głową w dół. Na tym poziomie nauczysz się trudniejszych obrotów, dowiesz się jak łączyć je w combosy, a przede wszystkim opanujesz podstawowe figury odwrócone: takie jak gemini, scorpio, butterfly, łucznik oraz wiele innych.

AERIAL HOOP

Jeżeli masz opanowane podstawowe figury – człowiek na księżycu, sekretarka, nożyce czy kuleczka nie sprawia Tobie problemu – będzie to grupa dla Ciebie.

INTERMEDIATE

Na tym poziomie uczymy się coraz bardziej skomplikowanych kombinacji oraz poznajemy figury wymagające większej siły i rozciągnięcia. 

POLE DANCE

By na nią się zapisać musisz mieć bardzo dobrze opanowane podstawowe figury wymienione w opisie grupy basic oraz potrafić zrobić aerial inverted V.

AERIAL HOOP

Wymagane umiejętności: wejście na górną obręcz koła oraz w pas, wymyk, V-ka.

ADVANCED

Coś dla wyjadaczy. Gwarantujemy, że nie będziesz się nudzić.

POLE DANCE

Kiedy możesz zdrzemnąć się w gemini czy brass monkey, shoulder mount i handspring zaczyna się Tobie powoli nudzić to znaczy, że są to zajęcia poziomem dedykowane dla Ciebie. 

AERIAL HOOP

Zrzuty, zeskoki, szalone figury – to znajdziesz właśnie na tym poziomie!

 

 

! W grafiku mogę pojawić się dodatkowo dopiski “+”,  które oznaczają, że grupa jest trochę mocniejsza.