O NAS

Informacje o studio

Studio Sway powstało by móc dzielić się pasją do pole dance oraz aerial hoop. 

Zajęcia dedykowane są dla każdego. Nie musisz mieć silnych rąk, nóg czy brzucha – dokładnie po to przychodzi się na zajęcia. Pole dance, jak również lyra (aerial hoop) stanowi połączenie tańca, akrobatyki i ćwiczeń siłowych dzięki czemu wzmacniają one całe nasze ciało. Co więcej, to przede wszystkim świetna zabawa oraz przełamywanie własnych barier. Dobre samopoczucie, większa pewność siebie, akceptacja swojego ciała, to kolejne pozytywne aspekty tych sportów. 


Wspieramy się, wspólnie motywujemy,
dzięki temu nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! 💛

3B0A9625-facebook
3B0A903498facebook

Posiadamy aż DWIE sale do treningów, a co za tym idzie grafik wypełniony po brzegi grupami na różnym stopniu zaawansowania,  a także znajdziesz zajęcia takie jak: stretching, wzmocnienie czy exotic (taniec w butach na platformie). To wszystko prowadzą wykwalifikowani instruktorzy z dużym doświadczeniem, którzy stawiają przede wszystkim na technikę oraz prawidłową asekuracje, tak by każdy czuł się bezpiecznie. Co więcej, jako jedyne studio w Poznaniu oferujemy ogromny materac, który można wykorzystać do wszelkich akrobacji na kole czy rurce.

Wiemy również jak ważna jest atmosfera, dlatego dokładamy starań byście czuli się w Sway jak w drugim domu. Będziemy Was wspierać, motywować, sprawimy, że trening będzie dla Ciebie przyjemnością, a może nawet i czymś bez czego nie da się żyć? 

           W Studiu Sway czekają na Was DWIE sale treningowe wyposażone w rury o wysokości aż 4,4 metra (średnica 42-45 mm). Na dużej sali jest 8, zaś na małej 6 rurek. Dodatkowo posiadamy dziewięć kół zawieszonych na różnych wysokościach (średnica od 90-108 cm) – 8 na dużej sali do treningów grupowych oraz jedno na małej do treningów indywidualnych. Zakupiliśmy dla Was grube 10 cm materace oraz jeden olbrzymi 180x180x30 cm, na którym żadne akrobacje nie są straszne! Można go używać zarówno do rury, jak i koła. Do dyspozycji macie także jedną szarfę oraz flygrip’a. Oprócz dużej sali treningowej oraz przestronnej szatni, do Waszej dyspozycji są aż trzy łazienki, w tym jedna z prysznicem. 


Wokół budynku znajduje się duży parking, tak więc nie ma problemu z parkowaniem. 

Osoby niezmotoryzowane bez problemu również do nas trafią 

– blisko lokalu znajdują się przystanki autobusowe, natomiast tramwajowe są oddalone o kilkaset metrów.